Turundus

Turundus aitab ettevõttel kasvada

Foto ja video

Oleme mitmete ettevõtete kindel partner foto- ja videoteenuse osutamisel. Teostame igakuiselt uusi ja põnevaid projekte.

 

Meile meeldib filmida ja pildistada üritusi, sündmusi, kliendipäevi, meeskonnaüritusi, koolitusi ja seminare. Sama põnevaks on ka emotsiooni-, elustiili-, ilu- ja toidufotode tegemine. Meie viimaste videoprojektide hulka kuuluvad blogipostitused, tootetutvustused, klienditagasisided, aga ka ürituste jäädvustamine, ilu- ja emotsiooniklippide loomine.

 

Meie eesmärgiks on ereda emotsiooni loomine ja ise nautida loomingulist protsessi. Oleme oma töös paindlikud, mitmekülgsed ja kliendisõbralikud. Hoolitseme selle eest, et Sinu soovid oleksid täidetud.

Sotsiaalmeediaturundus

Millega tegelevad noorukid ja täiskasvanud vabal ajal? Teadagi, suur osa neist on sotsiaalmeedias – Facebookis, Instagramis ja Youtube´is.

 

Läbimõeldud sotsiaalmeedia strateegia abil on võimalik kiirelt jõuda oma sihtgrupini ja ennast nähtavaks teha. Me koostame sotsiaalmeedia plaani, defineerime sihtgrupi, loome postitused ning postitame need sinu eest. Nendeks võivad olla nii fotod, videod kui ka kujundused. Samuti loome tulemuslikud reklaamkampaaniad, kogume statistikat ja analüüsime igakuiselt oma tegevusi.

 

Soovime koostöös kliendiga jõuda parimate tulemusteni. Seetõttu presenteerime ideid enne koostöö algust, tagamaks usalduse ja läbipaistvuse.

Kodulehe tegemine

Oleme mitme partneri puhul märganud, et ise veebilehe tegemine on aeganõudev ja keeruline. Seetõttu oleme pakkunud neile abi veebilehe loomisel.

 

Meie meeskond teeb kõik vajalikud toimingud. Aitame registreerida domeeni ja korraldame veebimajutuse. Loome soovitud visuaaliga atraktviise ja töökindla veebilehe. Korrigeerime lehte otsingumootoritele kergesti leitavaks (SEO) ning soovi korral haldame igakuiselt veebilehte edasi. Püsivate veebiuuenduste tagamiseks kasutame WordPressi sisuhaldussüsteemi.

 

Meie eesmärk on see, et veebileht näeks hea välja, aga oleks ka Googles leitav. Samuti väärtustame seda, et teenuse kvaliteet ja kodulehe hind oleks tasakaalus.

Kujundamine

Kujundusteenus on hea lahendus neile ettevõtetele, mis aeg-ajalt vajavad abi disaini ja loovtöödega.

 

Puutume kujundustöödega kokku igapäevaselt sotsiaalmeedia sisu luues, kui kujundame brändile vastavaid pilte ja infograafikuid. Sealjuures teeme ka põhjalikumaid töid. Näiteks meeldib meile kujundada kogu ettevõtte visuaalset identiteeti (CVI/brändiraamat), logosid, kleebiseid autodele ja akendele, tootesilte, visiitkaarte, bännereid, menüüsid ja muud firmagraafikat. Teostame kujundustööd kiiresti ja professionaalselt.

Tekstide kirjutamine

Tekstiloome võib tihtipeale olla keeruline. Seda eriti siis, kui sa ei ole harjunud tekste kirjutama.

 

Kui oled alustamas uut projekti, loomas uudiskirja, värskendamas veebilehte või soovid alustada blogiga, siis meie aitame sind.  Samuti saame aidata sind sotsiaalmeedia postituse ja lehe tekstide koostamisega. Meie viimaste projektide hulka kuuluvad brändiraamatu, veebilehe, blogi, sotsiaalmeedia, Hooandja projekti ja töökuulutuse tekstid. Teksti kirjutamisel arvestame sinu soovidega, aga ka otsingumootorite nõuetega. Me eesmärk on aidata sinu ettevõttel olla nähtav.

Turundusplaani koostamine

Eduka turunduse aluseks on turundusplaan. See aitab seada eesmärke ja jõuda soovitud tulemusteni.

 

Turundusplaan annab vastused küsimustele mida, kuidas, kellele, kus, millal, kui tihti ja hindab kasumlikkust. Turundusplaan on strateegiline ja hõlmab analüüse konkurentidest, turuolukorrast, klientidest, aga ka ettevõttest endast. Turundusplaani koostamise käigus koostatakse ettevõtte äriidee SWOT-analüüs, mis annab infot nii tugevustest kui ka nõrkustest. Turundusplaan on juhtimistööriist, mis annab turundusele suuna ja prognoositavad tulemused.

 

 

 

 

PORTFOOLIO

137

Tehtud videosid

Oleme teinud elustiili-, emotsiooni- ja reklaamklippe, aga ka pikemaid videosid.

565

Sotsiaalmeedia postitust

Sotsiaalmeedias postitame pilte ja videosid, teeme kampaaniaid ja reklaame.

5

Loodud brändi

Brändide loomine on põhjalik ja aeganõudev. Oleme koostanud 5 CVI-d.

25

Turundusprojekte

Oleme teostanud aastaga 25 edukat turundusprojekti.

Ära karda astuda vajaduse korral suurt sammu. Sa ei saa ületada kuristikku kahe väikese hüppega.

 

David Lloyd George